Uutinen

Kutsu Kuvajournalistien vuosikokoukseen 2019

03.05.2019

Tervetuloa Suomen kuvajournalistien vuosikokoukseen keskiviikkona 8.5.2019 kello 17.

Paikka: Päivälehden museo, Ludviginkatu 2-4, Helsinki.

Kokouksessa käsitellään sääntömääräiset asiat ja valitaan uusi hallitus.

Kokoukseen kuuluvien liitteiden latauslinkki on lähetetty jäsenille sähköpostitse. Jos et ole saanut kyseistä sähköpostia, tai jos jäsenpostimme ei tavoita sinua, otathan yhteyttä Enable JavaScript to view protected content..

Kiinnostaisiko sinua hallitustyö? Lähetä meili puheenjohtaja Hanna-Kaisalle (Enable JavaScript to view protected content.) tai toiminnanjohtaja Iralle (Enable JavaScript to view protected content.), tai kerro paikan päällä kiinnostuksesi hallitustyöstä. Vuosikokouksessa suunnitellaan tulevaisuutta ja jos sinulla on toiveita toiminnasta, laita yllä mainituille meiliä jo etukäteen tai tule kokoukseen mukaan.

Lämpimästi tervetuloa! Tule mukaan keskustelemaan yhdistyksen suuntaviivoista ja tutustumaan yhdistyksen jäseniin. Nähdään Päivälehden museossa!